Ana sayfa

HuiLv Laboratory Equipment Scientific And Technological Co.,Limited

Şirket profili
Guangdong Huilv Laboratuar Ekipmanları Bilimsel ve Teknolojik Co Ltd, 1995 yılında kurulmuştur. Biz Foshan fazla 30000 metrekare fabrika var. Guangzhou'da 150'den fazla işçi, 30 satış, 15 tasarımcı ve 20 dünya çapında montaj mühendisleri. Anahtar teslimi proje servis sağlayıcı şirketlerinden biri olmamızı sağlıyor.

Entegre laboratuar planını ve tasarımını, laboratuar ekipmanı imalatını ve montajını, laboratuvar inşaat projeleri ile entegrasyon olarak birleştiren bir üretim ve satış şirketidir. Ne savunuyoruz "güvenli laboratuvar binası için gerçek tek elden hizmet üretmektir."

Huilv eski Guang Zhou Huilv arıtma ekipmanları 'kurulum mühendisi Co, Ltd olarak biliniyordu 1995 yılında hava arıtma ve üretim ve laboratuvar ekipmanları çeşitli kurulum için gitmeye başladı. Üretim ve montaj ve biyolojik laboratuvar dekorasyon dekorasyonu , Kimyasal laboratuar, fizik laboratuvar ve ekipman laboratuarı; Havalandırma sistemi, boşa giden gazın arıtılması vb .; Temiz oda tasarım, ekipman ve montaj mühendisi, temizlik projesinde pratik deneyim zenginliği, laboratuvar dekorasyon mühendisi ve laboratuvar ekipmanı imalatı gibi bir dizi yüksek kaliteli profesyonelliğe sahiptir.

Şirket, Avrupa ve Amerika'daki gelişmiş ülkelerdeki gelişmiş teknolojileri ve kavramları aktif olarak öğrenir, daha da reformlar yapar ve yeniler. Laboratuvar Mühendisi Sistemlerinin geliştirilmesi ve inşası ile, yerli ve yabancı laboratuvarların teknoloji yapımının sürekli geliştirilmesi ve standartlaştırılması ve farklı müşterilerle uzun süreli etkileşim uygulaması taahhüt edilmiştir ve standart bir laboratuvar yapısının sistematik bir proje olduğunu bulmuştur. , Sadece laboratuar mobilyalarının işlevsel düzenini değil, su ve elektrik ve gazın rasyonel dağılımını, enerji verimliliğini ve pratikliği ortaya koyan, egzoz sisteminin emniyetini, çevre dostu emisyonları ve aynı zamanda laboratuvar mühendisleri operatörlerinin güvenliğini de kapsar. Yukarıdaki onay ile, biz resmi olarak Nisan 2005'te Guang Dong Huilv laboratuar ekipmanları bilimsel ve teknolojik Co Ltd ile şirketimiz kurduk Kapsamlı gelişmiş üretim ekipmanları getirdi ve yönetim görevleri kurduk, olmak için çaba sarf ettik Laboratuvarların yapımı için "tek adımlı" çalışma tarzı hizmeti sunan gerçek bir profesyonel sentez şirketi.

Tasarımdan satış sonrası hizmete kadar her aşamada uluslararası standartlara sıkı sıkıya ve ciddiye sahibiz. Tasarımda, farklı yürüyüşlerin ihtiyaçlarına göre birçok farklı laboratuar planı yaparız; Üretmek için, "5s" yönetim sistemi, ISO9001 kalite yönetim sistemi: 2000 her ürünün yüksek kalitede olmasını sağlamak için; Kurulum söz konusu olduğunda, tasarım kağıdına uygun olarak hazırlıyoruz ve size mükemmel satış sonrası servis yönetim sistemi sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Yıllarca laboratuvar mühendisliği alanında başarılı olduk ve müşterilerimize yüksek övgüler aldık. Çin Bilim Akademisi, Jeokimyanın Guangzhou Enstitüsü, Güney Çin Tarım Üniversitesi, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi, Sun Yat'ın Devlet Anahtar Laboratuvarı laboratuvar mühendislerini üstlendi. Güney Çin Üniversitesi, Güney Tıp Üniversitesi, Zhejiang Üniversitesi, Hong Kong Baptist Üniversitesi, Çin Bilimler Akademisi Mikrobiyoloji Enstitüsü, Guang Xi Kalite Kontrol Bürosu, Güney Çin'de Uyuşturucu Keşfi Merkezi, Guangzhou Askeri Bölge Hastalık Kontrol Merkezi, Guangzhou Development Bölge Hastanesi, Guangdong Giriş-Çıkış Muayene ve Karantina Bürosu, Guangdong Midea Grubu Merkez Laboratuvarı, Guangdong Liby Corporation Laboratuvarı, Hong Kong Europharm Laboratuvarı ... ...

"Şiddetli, pratik, güçlü ve kararlı" ilkesine uyan Huilv'in grupları, modern ileri bilim ve teknolojiyi tam olarak kullanır, öğrenmeyi ve yeniliği sürdürür ve dünyanın dört bir yanındaki yeşil, çevre dostu ilk seviye laboratuarlarını inşa etmeye çalışır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Huilv Lab Development History - laboratuar mühendisliği inşasında gerçek bir adımlık hizmet şirketi olmak

1995 yılında Star business, laboratuar temiz oda sisteminde, kapsamlı tespit laboratuarı hizmetini tüm dünyaya sunmuştur.

2007 yılında Huilv Laboratuar Ekipmanları Bilimsel ve Teknolojik Co Ltd, aynı zamanda yurtdışı departmanı kuruldu ve dünyanın her yerinde bazı siparişler aldı.

2007'de ISO14001 Çevre Yönetim Sistemine sahibiz, giderek daha fazla müşteri bizlere çevre koruması olduğumuzdan dolayı bize güveniyor.

2008 yılında Got ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi, ürünlerimiz iyi itibar iyi kalite olsun.

2010 yılında Huilv - Luzhou Şubesi kurdu ve Guangdong bilim akademisi olan Mikoriyoloji Enstitüsü adlı bir projeyi bitirdi.

2011 yılında Dekorasyon ve Tasarım Sertifikasyonu seviyesi Üçünle, foshan geleneksel Çin tıbbı hastanesi ile işbirliği yaptım.

2013'te Mekatronik ve Akıllı Sertifikasyona Ulaşın, guanzhou yeni kaynaklardan içecekle işbirliği yapın.

2013 yılında Lincence Tıbbi Cihaz Alımı, hubei yilu şirketi ile işbirliği yapın.

2013 yılında SIRA İş Sağlığı Sertifikası al, guagndong zhimeizhai gıda şirketi ile işbirliği yap.

2013 yılında Huilv - Chongqi Şubesi kuruldu., Sınırlı shenzhen kang wei biyo-teknoloji ile işbirliği yapmak.

2013'te İş Güvenliği Lisansı alınmış, PK şubesinde Novartis ile kooperasyon yapılmıştır.

2014'te Yat-Sen Üniversitesi ile İşbirliği Yaptı ve sağlık bilimleri yüksek okulu ile kooperasyon kuruyoruz.

2014'de Dekorasyon ve Tasarım Sertifikası düzeyinde İki, Guangzhou sağlık okuluyla kooperasyon kurdunuz.

Tmoon fabrikası, 2015 Extand Factory'de 30000 m²'den fazla bir alanda kurulmuş ve Çin'in kuzey bölgesindeki en büyük laboratuar mobilyası fabrikası haline gelmiştir.

HuiLv Laboratory Equipment Scientific And Technological Co.,Limited HuiLv Laboratory Equipment Scientific And Technological Co.,Limited HuiLv Laboratory Equipment Scientific And Technological Co.,Limited HuiLv Laboratory Equipment Scientific And Technological Co.,Limited HuiLv Laboratory Equipment Scientific And Technological Co.,Limited
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

Markalar : HUILV

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 1000000-200000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 20% - 30%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Fizik Laboratuvar Mobilyaları satış için iyi kalite Fizik Laboratuvar Mobilyaları satış için iyi kalite Fizik Laboratuvar Mobilyaları satış için iyi kalite Fizik Laboratuvar Mobilyaları satış için